Mieszkania na sprzedaż w okolicach Poznania

Mieszkania w Nowych Złotnikach o zachodzie słońca

Złotniki stały się miejscem ogromnej inwestycji naszej firmy. Dlatego też w naszej bogatej ofercie znajdują się także mieszkania na sprzedaż w domach szeregowych. Oferujemy mieszkania deweloperskie, dwupoziomowe o wysokim standardzie, niezwykle funkcjonalne i atrakcyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie i będzie zgodne z jego potrzebami oraz oczekiwaniami. Tworzymy z myślą o wszystkich ludziach. Wiemy, że potrzeby i oczekiwania są różnorodne, dlatego nasz projekt uwzględnia ten aspekt. Wybór lokalizacji jest jak najbardziej trafiony. Nieopodal znajduje się Poznań, duże przedsiębiorcze miasto. Inwestycja wybudowana w jego okolice to miejsce naszego wspaniałego, nowoczesnego i bezpiecznego osiedla. Z jednej stronimy chronimy się w zaciszu małej miejscowości, a z drugiej, wciąż mamy blisko do dużej miejskiej przestrzeni. Mieszkania, które oferujemy na sprzedaż różnią się od skojarzeń dużych blokowisk, wciśniętych w miejski krajobraz. Proponujemy Nowe Złotniki, które uwodzą swoim urokiem, klimatem i przestronnością.

mapa okolic Poznania w Nowych Złotnikach

Zielona i przyjazna okolica

Osiedle mieszkaniowe znajduje się w pobliżu lasu oraz wszelkich ośrodków i instytucji, które są potrzebne do funkcjonowania w społeczeństwie, takie jak przedszkole, szkoła, punkty handlowe. Jest dużo miejsca na spacery, z rodzina, dziećmi czy psem. Spokój dookoła pozwala nam się zrelaksować i zregenerować. Daje siły i energii do wszelkich działań. Pomyślmy o sobie, wybierając dogodna lokalizację na nasze nowe mieszkanie. U siebie musimy czuć się dobrze i komfortowo. Dwupoziomowe mieszkania to duża przestrzeń dla rodziny, a tym samym i duże możliwości jej zagospodarowania. Możemy w końcu spełnić swoje marzenia o przestronnych pokojach, które urządzimy tak, aby czuć się dobrze i chętnie wracać w domowe strony, do domowego zacisza.

Odwiedź nas i dowiedz się więcej!

Pracownicy naszego biura służą profesjonalnym doradztwem i wszelka pomocą. Jesteśmy po to, by pomóc w realizacji swoich planów i marzeń. Cel posiadania pięknego mieszkania jest tak blisko. Zachęcamy do zapoznania się z lokalizacją, aby przekonać się, że malownicze okolice Poznania są wymarzonym miejscem do zamieszkania. Następnie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – Poznań lub Złotniki – czekamy na Państwa wizytę. Razem omówimy wszelkie szczegóły naszej oferty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pomyśl o swoim mieszkaniu już dziś!